Nasze uprawy

poniedziałek, 26 czerwiec 2017 15:50

Wyjazd studyjny - tropem najlepszego Advokata

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W dniach 12-13 czerwca odbył się kolejny z serii wyjazd studyjny. Tym razem Ampol-Merol zaprosił swoich Klientów do Austrii.

Celem podróży było zapoznanie się z nowością odmianową - pszenicą ozimą Advokat, którą prezentowano na polach doświadczalnych hodowli Saatbau Linz. Zainteresowaniem cieszyły się także inne odmiany, w tym kukurydzy i rzepaku, które oferuje Ampol-Merol.
Spotkanie z hodowcą i możliwość uzyskania informacji na temat nowej odmiany pszenicy ozimej Advokat tylko utwierdziła w przekonaniu, że marka Nasze Nasiona po raz kolejny wzięła pod swoje skrzydła potencjalną gwiazdę polskich pól.
I chociaż celem podróży było spotkanie na plantacji hodowcy i zgłębienie profilu odmianowego, to udało się spędzić wspaniały czas w Brnie, gdzie na rynku każdy mógł skosztować tradycyjnego czeskiego piwa z najstarszej piwiarni w tym mieście. Klimat miejsca i sprzyjająca aura pogodowa sprawiły, że wieczór w czeskim klimacie pozwolił odetchnąć po długiej podróży.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w wyjeździe. Cieszymy się, że wspólnie z Państwem mieliśmy okazję poznać bliżej odmianę pszenicy ozimej Advokat i zaprezentować jej największe walory.

 

Czytany 2599 razy
Łukasz Winiecki

Dyrektor Działu Nasiennego Ampol-Merol Sp. z o.o.

Właścicielem marki Nasze Nasiona® i Nasza Kukurydza jest:

logo ampol merol

Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28 a, 87-200 Wąbrzeźno
tel.: +48 56 688 48 09
e-mail: nasiona@ampol-merol.pl
www.ampol-merol.pl

Znajdź nas na Facebooku

facebook ico

© 2016 Ampol-Merol Sp. z o.o.